1xbet 1хБет букмекерская контора БК 1xbet Ставки на спорт онлайн Вход на Официальный сайт

HOME / Огляд / 1xbet 1хБет букмекерская контора БК 1xbet Ставки на спорт онлайн Вход на Официальный сайт

2020 року Кенія анулювала ліцензію для 1XBet, де букмекеркомпанію було викрито в залученні молоді до азартних ігор[17][18]. 1xBet, також 1хСтавка — російська букмекерська компанія, заснована 2007 року в Брянську, РФ[2]. Правоохоронні органи Росії підозрюють компанію в незаконному заробітку 63 млрд руб, заборонена на території РФ, продовжує роботу нелегально[3]. Згідно з даними слідства, заборонений у Росії букмекер, не маючи ліцензії та дозволу на роботу, приніс власникам 63 млрд рублів прибутків[2][19]. 21 серпня 2023 року, за повідомленням агентства Reuters, уряд Сомалі заборонив TikTok, Telegram і російську букмекерську компанію 1xBet, заявивши, що ці сервіси використовуються для тероризму та аморальної пропаганди у цій східноафриканській державі[30][31]. У листопаді 2022 року КРІАЛ почала перевірку всіх операторів азартних ігор, що офіційно працюють в Україні, щодо їхніх зв’язків із РФ[27]. Після закриття проєкту «Букмекер Паб» створила інший сервіс — «1хСтавка», помінявши склад співробітників і підключивши сайт до «Першого ЦУПІС» (сервіс зі створення центру обліку переказів ставок букмекерських контор)[5].

1bet

2019 року, після публікації розслідування видання The Sunday Times, роботу компанії в Британії було зупинено. Комісія з азартних ігор попередила клуби Челсі, Ліверпуль та Тоттенгем про можливі багатомільйонні штрафи у випадку продовження співпраці з компанією[12][13]. Згідно з журналістським рослідуванням, 1xBet незаконно розміщувала рекламні матеріали на понад 1200 піратських сайтах лише протягом проаналізованих 6 місяців[14][15][16]. 2015 року Роскомнадзор заблокував роботу компанії в РФ, але компанія продовжила діяльність у цій країні[6][3].

Доверительная ставка 1xBet

У Росії компанія також діє під торговельною маркою «1хСтавка», що належить тим же особам, що й 1xBet[7][8]. В Україні компанія провадила діяльність і до отримання ліцензії навесні 2022 року. Згідно з журналістськими розслідуваннями, компанія проводила платежі для проведення ставок, підробляючи їхні дані, зокрема, проводячи їх як оплату житлово-комунальних послуг або клубів відеоігор[24][25].

1bet

У березні 2022 року Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала ліцензію філії компанії в Україні, ТОВ «Твоя беттінгова компанія», на роботу в Україні під брендом 1xBet[10]. 7 вересня в Комісії, після численної критики, заявили, що компанію було позбавлено ліцензії. Компанія подала позов, вимагаючи повернути дві ліцензії на роботу в Україні, справу мав розглянути Окружний адміністративний суд Києва, справу мав розглянути Володимир https://bet.ua/uk/review/1bet Келеберда, що проходить як підозрюваний у справі іншого судді Павла Вовка[11]. У березні 2023 року суд арештував 100 % корпоративних прав компанії вартістю 30 млн грн, яка здійснювала незаконну діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор у інтернеті[28]. У травні того ж року нацагентство АРМА отримало в управління 30 млн грн (100% статутного капіталу) ТОВ “Твоя беттінгова компанія”, що працювало під брендом 1xBet[29].

Нагороди[ред. ред. код]

Створена 2007 року, працювала на ринку Східної Європи, згодом розширила діяльність на інші країни. У серпні 2022 року, Бюро економічної безпеки України відкрило провадження щодо 1xBet у підозрі в ухиленні від сплати податків у особливо великих розмірах[26].

Digital Marketing Agency India

GET IN TOUCH WITH US